Pierwszy konkurs Arachnida.pl!

Plakat konkursowy Arachnida.plDzisiaj startujemy z konkursem. Jest o nasz pierwszy konkurs i jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy sobie na niego pozwolić. Regulamin został opublikowany na naszym FanPage i zamieszczamy go również na dole tego postu. Liczymy, że weźmie udział mnóstwo osób! No a przynajmniej chociaż kilka i nie będzie wstyd 😛

Przysyłajcie nam fotki na naszego maila, którego na pewno łatwo znajdziecie 😉

Dodam jeszcze tylko, że jest całkiem atrakcyjna pula nagród do dowolnego wyboru, aż do zamknięcia równowartości 100zł. Przewidujemy też nagrody pocieszenia w postaci Brachypelma smithi L4. Enjoy!

Wyślij nam fotkę Twojego pajęczaka – z komórki, aparatu, tabletu… nie ma to znaczenia. Opublikujemy ją na naszym FanPage, aby zbierała dla Ciebie „Lajki”.

Fotografie które zbiorą najwięcej „Lajków” wezmą udział w losowaniu.

Wyłonimy w ten sposób zwycięzcę, który otrzyma w nagrodę pajęczaków o równowartości 100zł! Będzie on mógł wybierać dowolnie z atrakcyjnej puli nagród, która znajdziecie w regulaminie – poniżej.

Martwisz się, że nie wygrasz? Prócz nagrody głównej przewidujemy, 5 nagród pocieszenia.

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu i sponsorem nagród jest Arachnida.pl

2. Zasady konkursu określa niniejszy regulamin.

3. Konkurs dotyczy osób zamieszkałych na terenie Polski.

4. Udział może wziąć każdy fan naszego FP. Osoby małoletnie muszą uzyskać zgodę rodziców.

5. Konkurs odbywa się od 10.02.2015r. do 08.03.2015r.

6. Wyślij na naszą skrzynkę pocztową: arachnida.pl@gmail.com, wiadomość zatytułowaną „Konkurs Arachnida.pl”, załącz w niej najfajniejsze zdjęcie swojego pajęczaka. Nie zapomnij podpisać się tak jak nazywasz się na FB. Wykonanie tych czynności będzie uznane za chęć wzięcia udziału w konkursie.

7. Opublikujemy Twoje zdjęcie na naszym FP, aby zbierało dla Ciebie „lajki”. Kolejność publikowania fotek będzie zależeć od kolejności nadsyłania maili, z uwzględnieniem naszej subiektywnej oceny – w sytuacjach spornych. Udział w konkursie jest jednoznaczny ze zgodą na opublikowanie przez nas nadesłanych fotek.

8. Można wysłać tylko jedno zgłoszenie i jedną fotografię. Możliwa jest zmiana tego punktu, wówczas poinformujemy o tym na naszym FP.

9. Spośród zdjęć, które zbiorą największą ilość „Lubie to”, wylosujemy zwycięzcę. Może on wybrać nagrody o równowartości ok. 100zł z puli nagród. Przewidujemy 5 nagród pocieszenia w postaci malucha l4 – B. smithi (oczywiście z dokumentem). Nie ma możliwości zamiany nagród na równowartość pieniężną.
10. Oceniaj fotki konkursowiczów, rozdając „Lajki” tym, które Ci się spodobają. Dyskwalifikowane będą osoby, które nie biorą udziału w zabawie. Pamiętajcie, że ostatecznie i tak decyduje „szczęśliwy traf”.

11. Pula nagród:
Hapalopus sp. Columbia gross L2 – 20zł
Stromatopelma calceatum L2 – 7zł
Brachypelma vagans L2 – 4zł
Nhandu chromatus L2/L3 – 6zł
Grammostola pulchripes L2/L3 – 15zł
Brachypelma smithi L4 – 25zł
Hysterocrates gigas L2/L3 – 6zł
Psalmopoeus cambridgei L2 – 6zł
Psalmopoeus reduncus L4/L5 – 12zł
Holothele incei L4 – 10 zł
Holothele incei gold L3 – 25zł
Holothele sanguiniceps L3 – 25zł
Avicularia metallica L2 – 20zł
Avicularia diversipes L2- 30zł
Tapinauchenius gigas l4 – 18zł
Chilobrachys sp Kaeng Krachan niesex 3DC – 45zł
Heterometrus petersi samica adult po kopulacji – 70zł
Babycurus jacksoni l3/l4 – 25zł

12. Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji puli nagród, jeśli zdarzy się coś co ciężko przewidzieć, a co jest naturalne dla naszej branży. W tym zastrzegamy sobie również prawo do poszerzenia puli nagród o kolejne gatunki, których przyjścia na świat oczekujemy.

13. Nie ma możliwości przeniesienia nagrody na kogoś innego.

14. Zwycięzcę poinformujemy o wygranej za pomocą skrzynki e-mail.

15. Zwycięzca konkursu odpowiada za dostarczenie danych niezbędnych do dostarczenia nagrody oraz polubowne ustalenie warunków i terminu dostarczenia.

16. Zastrzegamy sobie możliwość dodawania w trakcie konkursu nowych współorganizatorów.

17. Zastrzegamy sobie też prawo do zmiany regulaminu, w sytuacji kiedy zajdą wydarzenia przewidziane w regulaminie.

Dodaj komentarz